Dekontaminacja

W naszej ofercie znajduje się także dekontaminacja. Ten zabieg, dla wielu osób obcobrzmiący, to profesjonalne i skuteczne zlikwidowanie wszelkich drobnoustrojów, co czyni przedmioty i pomieszczenia poddane dekontaminacji sterylnymi. Usługa najczęściej realizowana jest na rzecz podmiotów medycznych, gdzie septyka jest wymagana w stosunku do niemal każdego pomieszczenia.

Dekontaminacja pomieszczeń jest zabiegiem bezpiecznym zarówno dla ludzi, jak i środowiska naturalnego. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz doświadczoną kadrą pracowników, którzy realizują oczyszczanie niemal wszystkich rodzajów obiektów i sprzętu. Metoda przez nas stosowana pozwala na usunięcie patogenów, prątków, bakterii, wirusów oraz grzybów.

Dekontaminacja szpitali

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest dekontaminacja szpitali. Usługę realizujemy w salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych oraz wszędzie tam, gdzie przepisy sanitarne wymagają tego rodzaju sterylizacji. Dekontaminacja pozwala na zapewnienie bezpiecznych warunków dla pacjentów oraz personelu medycznego.

Zabiegi, dzięki wykorzystywanym przez nas nowoczesnym gazom, mogą być przeprowadzane w pomieszczeniach z pełnym wyposażeniem. Środki, które wtłaczane są do wnętrza obiektu, nie wywołują żadnych negatywnych skutków w odniesieniu do sprzętu i aparatury medycznej.

Dekontaminacja sprzętów

W naszej ofercie znajduje się także dekontaminacja sprzętów, która polega na oczyszczeniu z potencjalnie niebezpiecznych patogenów wszelkich narzędzi i urządzeń. Zabieg ten stosowany jest przede wszystkim w służbie zdrowia, ale obejmuje także inne branże ratownictwa np. straż pożarną czy sprzęt policyjny.

Sposób dekontaminacji sprzętu dopasowujemy do charakteru skażenia, rodzaju urządzenia, a także pożądanego stopnia oczyszczenia. Wykorzystujemy profesjonalne, atestowane preparaty, które gwarantują wysoką skuteczność prowadzonych zabiegów. Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów naszej oferty. Nasi pracownicy doradzą Państwu w zakresie rodzaju zabiegu, który będzie najskuteczniejszy w konkretnym przypadku, a także zarezerwują wstępnie dogodny dla Klienta termin jego wykonania.