Demontaże

Naszą ofertę uzupełnia także demontaż wszelkiego sprzętu, zalegającego w pomieszczeniach. Zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem elementów wyposażenia w postaci podłóg, infrastruktury sanitarnej i lamperii. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym skuteczne pozbycie się niepotrzebnych rzeczy, co pozwala sprawnie przygotować pomieszczenie do remontu.

Demontaż podłóg realizujemy najczęściej w miejscach, gdzie posadzka nie nadaje się do dalszego użytku w wyniku zniszczenia lub działania wilgoci np. po akcji ratowniczej. Miejsca po pożarach czy zgonach wymagają gruntownego oczyszczenia, zanim przystąpi się do ich renowacji. Wykonujemy prace rozbiórkowe jako element kompleksowych zleceń dotyczących np. sprzątania po zgonach lub eksmisjach, jak również jako odrębną gałąź naszej działalności.

Demontaż paneli

Zniszczenie mieszkania w wyniku pożaru lub zaniedbania przez poprzednich właścicieli powoduje konieczność usunięcia wszelkich elementów wyposażenia, które nie nadają się do dalszego użytkowania lub stwarzają zagrożenie dla zdrowia człowieka. Dysponując wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz specjalistycznym wyposażeniem, realizujemy np. demontaż paneli czy instalacji z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Zużyty sprzęt możemy także wywieźć na zlecenie Klienta, opróżniając mieszkanie, które gotowe będzie do rozpoczęcia prac budowlanych. Wykonujemy demontaż lamperii, elementów stałych, urządzeń sanitarnych w mieszkaniach oraz obiektach przemysłowych. Zakres prac dostosowujemy indywidualnie do oczekiwań Klientów oraz stanu obiektu, w którym realizujemy zlecenie.

Demontaż sanitariatów

Wykonujemy również demontaż sanitariatów, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, aby uniknąć zalania czy zniszczenia pozostałych pomieszczeń. Nasi pracownicy dysponują odpowiednim sprzętem, umożliwiającym wykonanie wszelkich rozbiórek hydraulicznych. Demontujemy elementy zewnętrzne np. muszle ustępowe, umywalki, a także wszelkie instalacje wodno-kanalizacyjne.

Pomieszczenia, po wykonaniu przez nas prac demontażowych, mogą być poddane od razu procesowi odnawiania i gruntownego remontu. Dbamy także o to, aby czynniki potencjalnie niebezpieczne np. chemikalia, odpady biologiczne nie zanieczyściły pozostałej części mieszkania. Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów naszej oferty w zakresie demontażu.