Dezodoryzacja

Pomieszczenia po pożarze, zalaniu lub obecności zwłok charakteryzują się specyficznym, często uciążliwym zapachem. Jego pozbycie się domowymi sposobami bywa nieskuteczne, a zakupione odświeżacze jedynie maskują fetor. W takich przypadkach niezbędna jest dezodoryzacja pomieszczeń.

To zabieg pozwalający na likwidację wszelkich nieprzyjemnych zapachów, z wykorzystaniem między innymi przemysłowych generatorów ozonu. Dezodoryzacja nie maskuje zapachów, ale skutecznie je eliminuje, pozostawiając przyjemne wrażenie świeżości w poddawanym zabiegowi pomieszczeniu.

Dezodoryzacja mieszkania

Coraz częściej wykonywanym przez nas zabiegiem jest dezodoryzacja mieszkania. Osoby, które mają problem z pozbyciem się przykrego zapachu, poszukują skutecznych metod na oczyszczenie powietrza. Najczęstszą przyczyną tego rodzaju uciążliwości są zwierzęta domowe, dym papierosowy, zalanie mieszkania oraz wykwity grzybów lub pleśni.

Dezodoryzacja odorów w przestrzeniach mieszkalnych jest efektywna w każdych warunkach. Metody zabiegu dopasowujemy indywidualnie do każdego obiektu, wybierając te, których skuteczność oceniana jest najwyżej. Oczyszczanie powietrza realizujemy zarówno w częściach mieszkalnych, jak i w pomieszczeniach piwnicznych oraz gospodarczych.

Dezodoryzacja ozonem

Jedną z najpopularniejszych metod pozbywania się przykrych zapachów jest dezodoryzacja ozonem. Wykonujemy ten zabieg z wykorzystaniem profesjonalnych generatorów gazu, który tłoczony jest pod kontrolą aparatury pomiarowej do pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu ozonu zyskują Państwo świeże powietrze w pomieszczeniach, pozbawione nie tylko przykrego zapachu, ale także drobnoustrojów, stwarzających potencjalne zagrożenie dla zdrowia człowieka.

Usuwanie fetoru z wykorzystaniem ozonu wykonujemy zarówno w mieszkaniach, jak i obiektach użyteczności publicznej, gdzie jakość powietrza ma niebagatelne znaczenie. Naszymi klientami są podmioty służby zdrowia, szkoły oraz hotele. Ozon niweluje wszelkie zapachy, włącznie z dymem tytoniowym czy przykrą wonią farb i lakierów, która pozostaje w pomieszczeniu po wykonaniu remontu. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!