Eksmisje

Zajmujemy się opróżnianiem mieszkań i sprzątaniem po dokonaniu eksmisji z lokalu mieszkalnego. Często obiekty te są zaniedbane, a stan techniczny pomieszczeń nie pozwala na ich użytkowanie. Sprzątanie po eksmisji wykonujemy całościowo, zajmując się w pierwszej kolejności usunięciem z wnętrza elementów wyposażenia. Usługa obejmuje także likwidację przykrego zapachu w mieszkaniu oraz przeprowadzenie niezbędnych prac remontowych.

Współpracując z nami, zyskujecie Państwo kompleksową usługę, która pozwoli na sprawne oczyszczenie pomieszczeń i doprowadzenie ich do stanu pozwalającego na ponowne zamieszkanie. Wszelkie prace wykonujemy po dokładnym określeniu ich zakresu przez właściciela, a także wskazaniu, które elementy wyposażenia powinny w pomieszczeniach pozostać.

Lokale poeksmisyjne bardzo często charakteryzuje uciążliwy zapach i obecność szkodliwych patogenów, co wynika bezpośrednio z gromadzenia zbędnych przedmiotów i braku zachowania należytej higieny przez dotychczasowego lokatora. Dezynfekcja mieszkań jest w takiej sytuacji usługą konieczną, ponieważ pozwala na usunięcie wszelkich zagrażających życiu i zdrowiu ludzi mikroorganizmów, stwarzając przestrzeń zdatną do dalszego użytkowania.

W dużej części lokali zauważa się także obecność gryzoni, których naturalnym środowiskiem bytowania są śmieci, nieuporządkowane przedmioty, bądź pozostałości po produktach spożywczych. W takich miejscach wykonywana jest deratyzacja mieszkań, skutecznie eliminująca szczury i myszy z otoczenia.

Odnowa mieszkań po eksmisjach

Realizujemy również usługi remontowe, które przywracają stan deweloperski lokalom po odzyskaniu ich przez właścicieli. Odnowa mieszkań po eksmisjach to proces kompleksowy, którego zakres każdorazowo uzgadniany jest z właścicielem. Usługa obejmuje przede wszystkim: skucie tynków, zerwanie podłóg, przygotowanie instalacji oraz renowację ścian i posadzek.

Możemy wykonać prace polegające na doprowadzeniu lokalu do stanu surowego – deweloperskiego, lub też zrealizować remont kompleksowo, według wytycznych Klienta. Korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie prowadzenia tego rodzaju inwestycji, a na wszystkie wykonane prace udzielamy Klientom gwarancji.