Opróżnianie pomieszczeń

Nasze usługi to także opróżnianie pomieszczeń. Zajmujemy się kompleksowym usuwaniem sprzętu, zbędnego lub zniszczonego wyposażenia oraz przedmiotów, które stanowią potencjalne zagrożenie dla zdrowia człowieka. Opróżnianie mieszkań realizujemy także w miejscach, w których w wyniku zalania, zniszczenia czy długotrwałego przebywania zwłok, konieczne jest zutylizowanie wyposażenia.

Kierujemy się wieloletnim doświadczeniem w branży, proponując usługi na najwyższym poziomie jakościowym. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie wyposażenie, pozwalające na pracę w trudnych warunkach oraz w miejscach, w których istnieje realne zagrożenie dla zdrowia człowieka. Prace wykonujemy po wcześniejszej wizji lokalnej oraz szczegółowym ustaleniu z Klientem ich zakresu.

Usuwanie sprzętów

Usuwanie sprzętów realizujemy zarówno w mieszkaniach, jak i obiektach użyteczności publicznej. Dysponujemy pojazdami pozwalającymi na bezpieczny transport uszkodzonych elementów wyposażenia. Usługę wykonujemy w pomieszczeniach mieszkalnych, na strychach oraz w piwnicach. Zajmujemy się usuwaniem między innymi sprzętów elektronicznych, mebli oraz pozostałości po pracach remontowo – budowlanych.

Kompleksowa usługa obejmuje także wynoszenie sprzętów i ich załadunek na samochody dostawcze. Pomagamy Klientom w bezpiecznym i zgodnym z przepisami pozbyciu się niepotrzebnych urządzeń, wywożąc je na składowiska, z którymi współpracujemy od wielu lat. Cechuje nas terminowość i wysoka jakość świadczonych usług. Po wstępnych oględzinach ustalamy z Klientem harmonogram prac, a także przekazujemy do akceptacji wstępny kosztorys.

Usuwanie nieczystości

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w branży, podejmujemy się realizacji zadań, wymagających zachowania szczególnych środków ostrożności. Realizujemy usuwanie nieczystości z mieszkań zalanych, zniszczonych przez poprzednich właścicieli lub zabrudzonych w wyniku rozkładu zwłok lub pozostawania w pomieszczeniach osób chorych.

Wynoszenie nieczystości w takich wypadkach realizowane jest z zachowaniem najwyższych standardów ochrony, gwarantujących utylizację wyposażenia mieszkania w bezpieczny sposób. Wykonujemy usuwanie mebli, które traktowane są jako odpady wielkogabarytowe. Samodzielne wynoszenie mebli z mieszkania jest skomplikowaną czynnością, szczególnie w blokach, w których klatki schodowe oraz korytarze mają niewielką szerokość. Nasi pracownicy wykonują usługę, wykorzystując różnorodne metody, pozwalające na sprawne i bezpieczne pozbycie się zbędnego wyposażenia.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego też nasi pracownicy pojawią się na miejscu, aby określić rodzaj i zakres prac do wykonania, a następnie przedstawią Państwu szczegółowy kosztorys usługi.

UWAGA! Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE DO ODWOŁANIA ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ OPRÓŻNIANIA MIESZKAŃ W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM.