Remonty

Nasza firma świadczy także kompleksowe usługi remontowe, w zakresie renowacji pomieszczeń i budynków po zdarzeniach losowych. Wykonujemy remonty mieszkań po pożarze, zalaniu, czy zgonie. Zajmujemy się profesjonalnym uprzątnięciem lokalu, a także przeprowadzeniem niezbędnych prac, przywracających możliwości użytkowe mieszkania czy domu.

Renowacja mieszkań po wypadkach losowych jest zabiegiem skomplikowanym i wymaga wiedzy oraz doświadczenia w tym zakresie. Liczy się nie tylko sprawne przeprowadzenie prac budowlanych, ale przede wszystkim bezpieczne pozbycie się ewentualnych pozostałości po wypadku, które mogą wpływać negatywnie na zdrowie człowieka, a także na trwałość wykonanych prac remontowych.

Renowacja mieszkań

Przeprowadzamy kompleksowe prace w mieszkaniu, dostosowane do rodzaju zniszczeń. W przypadku lokali po działaniu ognia sprawdzamy wilgotność ścian i w razie konieczności realizujemy ich osuszanie, co jest szczególnie istotne, jeśli w wyniku akcji gaśniczej wilgoć dostała się do elementów konstrukcyjnych budynku.

W miejscach, gdzie jest to niezbędne, skuwamy tynk, aby pozbyć się uciążliwych zapachów, a także szkodliwych substancji. Realizujemy także remont po zmarłych, usuwając wyposażenie, posadzki oraz inne elementy, które nie mogą być dalej użytkowane. Wszystkie prace prowadzimy po wcześniejszym uzgodnieniu ich zakresu z właścicielem, doprowadzając obiekty do stanu deweloperskiego lub też gotowego do ponownego zamieszkania.

Odnawianie mieszkań

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie usuwania skutków wypadków losowych, ale także w przedmiocie remontów. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które gwarantują wysoką skuteczność. Odnawianie mieszkań wykonujemy w momencie, kiedy wszystkie elementy zagrażające bezpieczeństwu zostały usunięte.

Proponując rozwiązania kompleksowe, możemy wykonać profesjonalne sprzątanie pomieszczeń, ich dezynfekcję, a także niezbędne prace remontowe. Dzięki temu Klienci zyskują usługę całościową, wykonywaną przez jeden podmiot. Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, a także przygotują ofertę obejmującą wykonanie koniecznych prac remontowych.