PUSTOSTAN

SPRZĄTANIE PUSTOSTANÓW


NASZE REALIZACJE

 

           Naszym klientom oferujemy doprowadzanie pustostanów, pomieszczeń i mieszkań w bardzo złym stanie technicznym do stanu użyteczności. Spotykamy się z różnymi przyczynami zniszczenia pomieszczeń jak np.: nieużytkowanie przez długi czas, śmierć mieszkańców, trudne sytuacje materialne, użytkowanie przez osoby z chorobą alkoholową itd. Zazwyczaj prowadzi to do zatłuszczeń całego wyposażenia oraz ścian, nagromadzenia bardzo dużej ilości przedmiotów (czasem ponad tonę!), zapleśnienia i zagrzybienia, których nie da się usunąć domowymi sposobami i dostępnymi w sklepach środkami chemicznymi. Nie nieuniknione w tych przypadkach jest występowanie bardzo uciążliwych zapachów jak stęchlizny (np. po grzybach), fetoru (odpady organiczne, ekskrementy).

           Nasze usługi wypełniamy od A do Z. Oznacza to kompleksowe opróżnianie mieszkań. Klienci nie martwią się ani ilością ani utylizacją pozostawionych sprzętów. Posiadamy auta dostawcze i o ile to możliwe ograniczamy ponoszone koszty utylizacji zdając przedmioty w darmowych punktach odbioru odpadów. Dezynfekujemy powietrze w mieszkaniach, jak i znajdujące się tam wyposażenie wraz ze ścianami. Wykorzystujemy do tego nowoczesny sprzęt obsługiwany przez naszych techników, środki chemiczne dobierane zależnie od zlecenia i elektronarzędzia przyspieszające oczyszczanie. 

           Na życzenie klienta zajmiemy się także odpleśnianiem i odgrzybianiem pomieszczeń. Nie zalecamy wykonywać tego samemu! W bardzo trudnych przypadkach wchodzenie do pomieszczeń skażonych pleśnią jest wyjątkowo szkodliwe. Zarodniki unoszą się w powietrzu dlatego samo oddychanie nim powoduje utratę zdrowia, która objawić się może dopiero po pewnym czasie. Bez odpowiedniej wiedzy i środków ochronnych wszelkie próby mechanicznego pozbycia się skażenia powodować mogą tylko jego rozprzestrzenienie się po całym mieszkaniu. Co więcej, używając specjalistycznych środków chemicznych koniecznie należy posiadać profesjonalne zabezpieczenia ciała. Są one wyjątkowo niebezpieczne i powodują nie tylko poparzenia skóry w przypadku ich kontaktu z nią, ale również podrażnienia dróg oddechowych. Zachęcamy do korzystania z usług profesjonalistów z tej dziedziny. Będziemy w stanie ocenić zakres prac i podpowiedzieć jak uniknąć powrotu.

 

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia z naszych realizacji.

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PO