Wywóz odpadów wielkogabarytowych

Gruntowne prace remontowe w budynku, wymiana wyposażenia lub zniszczenie mienia w wyniku działania różnych czynników to czynności determinujące konieczność wywiezienia i utylizacji odpadów wielkogabarytowych. Nasza oferta obejmuje usunięcie śmieci z Państwa otoczenia, które ułatwi i przyspieszy rozpoczęcie planowanego remontu.

Wywóz odpadów wielkogabarytowych realizujemy kompleksowo, wraz z ich wyniesieniem z pomieszczenia i załadunkiem do kontenerów lub bezpośrednio na samochód. Współpracujemy ze składowiskami śmieci, co pozwala na legalne zutylizowanie odpadów wielkogabarytowych.

Wywóz gabarytów

Wywóz gabarytów realizujemy zarówno na zlecenie Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Usługa obejmuje wszelkie sprzęty, elementy wyposażenia pomieszczeń, które z różnych względów nie mogą być dalej użytkowane. Aby zminimalizować zaangażowanie Klientów w proces utylizacji odpadów, nasi pracownicy mogą wynieść przedmioty z mieszkania i załadować je na samochód.

Wywóz odpadów wykonujemy z wykorzystaniem samochodów przystosowanych do tego rodzaju prac, które posiadają dużą przestrzeń ładunkową. Dzięki dopasowaniu pojazdu do rodzaju odpadów możemy najczęściej podczas jednego transportu wywieźć wszystkie zbędne sprzęty. Tego rodzaju zabieg pozwala na optymalizację czasu i kosztów usługi.

Odpady wielkogabarytowe

Odpady wielkogabarytowe, jakie wywozimy, to między innymi:

- sprzęt gospodarstwa domowego (pralki, lodówki, zamrażarki itp.);

- meble (tapczany, szafy, łóżka, stoły);

- elementy wyposażenia sanitarnego (wanny, brodziki);

- stolarka okienna i drzwiowa;

- materace, dywany.

Zajmujemy się utylizacją wszystkich przedmiotów, które z uwagi na swoje gabaryty nie mogą być wyrzucone do śmietników komunalnych. Zlecenia realizujemy w dogodnych dla Klienta terminach, które uzgadniamy już na etapie wstępnym. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a także udzielimy niezbędnych informacji na temat rodzaju odpadów, które możemy od Państwa zabrać.