Stosowane specjalistyczna chemia

CHEMIA SPECJALISTYCZNA


ZGONY

SPECJALISTYCZNA CHEMIA

NIEODBARWIANIE

POWIERZCHNI

BRAK REAKCJI

ALERGICZNYCH

PROFESJONALNE

SPRZĄTANIE

Uwaga! Nasze możliwości dot. wykorzystania specjalistycznej wiedzy nie ograniczają się do używania wyłącznie chloru, jak to robi większość firm sprzątających na rynku. Jesteśmy w stałym kontakcie z dostawcami profesjonalnej chemii obsługującymi m.in. takie podmioty, jak szpitale, apteki, zakłady dentystyczne itp., w których obowiązują normy dotyczące odkażania i dezynfekcji na najwyższym poziomie.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy dobrać środki odpowiednie do zlecenia. Posiadamy płyny niewywołujące reakcji alergicznych i nieodbarwiające powierzchni (nie posiadają np. aldehydów i fenoli). Dzięki unikalnym formułom, poza niezwykłymi właściwościami dezynfekcyjnymi doskonale myją, pozostawiając przyjemny zapach. Nie ma znaczenia czy jest to ceramika, szkło, tworzywo sztuczne czy szlachetny metal – oczyszczamy każdą powierzchnię. Wiemy także, jakie rodzaje skażeń jakimi środkami usunąć. Skutecznie potrafimy usunąć takie zagrożenia, jak bakterie (w tym MRSA, Salmonella, Klebsiella itd.), prątki (jak M.avium), wirusy (HIV, HCV, Poliowirus itd.) grzyby, spory.

Informujemy, że ze względu na ryzyko związane ze stosowanymi środkami w trakcie ich wykorzystywania w pobliżu nie mogą przebywać osoby postronne i zwierzęta. Wyłącznie przeszkolony i wykwalifikowany personel może ich bezpiecznie używać. Większość ze środków chemicznych w bezpośrednim kontakcie ze skórą powoduje poważne jej oparzenia, a także uszkodzenia oczu. Działa toksycznie na organizmy wodne itp.

Poza powyższym nasi technicy mają wiedzę, kiedy można bezpiecznie korzystać z pomieszczeń, ponieważ części ze stosowanej chemii nie należy wdychać w różnorakiej postaci (jak dymu, rozpylonej cieczy, pary itp.). Posiadają oni odpowiednie środki ochrony osobistej, jak maski ochronne narządów oddechowych, ochrony oczu i skóry.

Ograniczamy potencjalnie ponoszone przez Państwa koszty, dlatego zanim coś skujemy, zutylizujemy z powodu wydawałoby się niemożliwego do usunięcia fetoru, próbujemy go usunąć najmocniejszym na świecie neutralizatorem zapachów. Jego niezwykły skład pozwala na pozbycie się najtrudniejszych zapachów (gnicia, ekskrementów, środków chemicznych na bazie kwasów masłowych).

Proszę pamiętać, że aby jak najskuteczniej móc poradzić sobie z Państwa problemami, potrzebujemy jak najdokładniejszych informacji. Jesteśmy uczciwi w podejściu do problemu, dlatego jeśli wiemy, że nasze działania nie będą skutecznie, informujemy o tym z góry i o ile to możliwe, polecamy inne firmy, które w naszym przekonaniu są w stanie Państwu pomóc.

Nie wierzysz? Zadzwoń do nas i porozmawiaj!