Pożary

W swojej ofercie posiadamy usługę sprzątania w miejscach, które częściowo zostały zniszczone przez ogień i skutki akcji gaśniczej. Sprzątanie po pożarach przeprowadzają doświadczeni pracownicy, posiadający niezbędne przygotowanie i wyposażenie do realizacji tego rodzaju zleceń.

Oczyszczanie obiektów wykonujemy w sytuacji, kiedy zakończyły się wszystkie czynności przeprowadzane przez odpowiednie służby. Realizujemy usuwanie zniszczonego wyposażenia, likwidację zapachów spalenizny, a także niwelujemy szkodliwe substancje, które występują w pomieszczeniach dotkniętych działaniem ognia.

Usuwanie skutków pożarów

Usuwanie skutków pożarów wykonujemy kompleksowo i przystępujemy do prac niezwłocznie, aby oddać obiekt do ponownego użytkowania w najkrótszym możliwym czasie. Współpracujemy z producentami uznanych środków chemicznych oraz urządzeń, które skutecznie radzą sobie z uciążliwym zapachem pogorzeliska oraz substancjami chemicznymi, uwolnionymi do atmosfery w wyniku pożaru.

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo, aby wykonać prace w sposób umożliwiający bezpieczne przyszłe użytkowanie pomieszczenia. Oferujemy między innymi oddymianie budynków, a także dekontaminację pomieszczeń, czyli dezynfekcję z pozostałych po pożarze szkodliwych substancji takich jak tlenek siarki oraz tlenek węgla. Dzięki tym zabiegom Klienci zyskują w krótkim czasie czysty, nadający się do ponownego zasiedlenia budynek.

Czyszczenie pomieszczeń

Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się także profesjonalne czyszczenie pomieszczeń. Zabieg polega na kompleksowym pozbyciu się pozostałości pożaru, usunięciu zniszczonego wyposażenia, a także likwidacji osadów pożarowych i sadzy, które mogą przyczynić się do degradacji pozostałego wyposażenia.

Klientom poszukującym rozwiązań kompleksowych proponujemy dodatkowo opróżnienie pomieszczenia z wszystkich sprzętów, a także przemysłowe oczyszczanie powietrza z wykorzystaniem filtrów HEPA. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić szczegóły i zakres usługi, a także dokonać wstępnej wyceny prac.

Sprzątanie popożarowe

W przypadku zadymienia, pożaru, widocznych śladów na elewacji i w pomieszczeniach oferujemy:

   opróżniamy pomieszczenia ze spalonego sprzętu

   wyposażenie utylizujemy w przeznaczonych do tego miejscach

   posiadamy niezbędne stroje ochronne dla naszych pracowników

   posiadamy profesjonalne środki chemiczne dobierane do rodzaju powierzchni

   dobieramy techniki oczyszczania w zależności od stopnia zniszczenia i rodzajów materiału (np. beton, drewno, szkło itp.)

   wykonujemy kosztorysy (za darmo w przypadku korzystania z naszych usług, w przeciwnym razie wykonanie kosztorysu to koszt nie mniejszy niż 450pln)

   usuwamy wszelkie nieprzyjemne zapachy za pomocą certyfikowanych, profesjonalnych generatorów ozonu o b.dużej  wydajności 

   przeprowadzamy remonty pomieszczeń

   współpracujemy z firmami odszkodowawczymi